Doprava zdarma na všechny objednávky nad 2500 Kč!

Doporučené zboží

Nové zboží

Nejprodávanější zboží

main

Vaporetto SMART 40_MOP

Parní čistič Vaporetto SMART 40_MOP je určený pro každodenní rychlý úklid. Oceníte ho při čištění všech povrchů vaší domácnosti. S bohatým příslušenstvím zvládnete vytřít a vyčistit obývací pokoj, kuchyň i koupelnu.
Nový mop na podlahy
Vylepšený design mopu je navržený pro snadné vytírání podlahy. Díky novému tvaru vytřete i špatně dostupné rohy a prostory pod nábytkem. Pára nyní vychází z celé plochy mopu pro ještě efektivnější úklid. Integrovaný kartáček si poradí se zaschlými nečistotami. Mop je vhodný koberce i tvrdé podlahy. O 50 % větší plocha výrazně zrychlí proces úklidu. Hadřík z mikrovlákna lze pohodlně odepnout nohou.
 

Cena s DPH3990 Kč
692 Kč
main

Vaporetto SV400_HYGIENE

Lehký, kompaktní a snadno ovladatelný: perfektní spojenec pro každodenní úklid.
Vaporetto SV400_Hygiene váží pouhých 2,1 kg a jeho použití zvládne bez potíží každý. Tento parní mop bude pečlivě pečovat o vaši podlahu a rychle vás zbaví nečistot v každém koutu domácnosti. Vaporetto SV400_Hygiene díky horké páře zlikviduje a odstraní 99,9% bakterií a zárodků. Můžete s ním vyčistit všechny druhy podlah: mramor, parkety, dlažbu z terakoty, koberce a koberečky.

Cena s DPH2390 Kč
415 Kč
main

Vaporetto SV420_FRESCOVAP

Parní mop, který kombinuje hygienickou čistotu a svěží vůni.
Parní mop Vaporetto SV420_Frescovapor zlikviduje a odstraní 99,9% bakterií a dalších zárodků. V jediném kroku je váš domov dokonale čistý a provoněný deodorantem Frescovapor.

Cena s DPH2690 Kč
467 Kč
main

Vaporetto SV440_DOUBLE

Parní mop a ruční parní čistič 2 v 1 - řešení pro úklid všech povrchů v domácnosti.
Vaporetto SV440_Double kombinuje dvě funkce v jednom zařízení: parní mop a parní čistič pro péči až o 15 různých povrchů. Je lehký a šikovný. Přírodní síla páry likviduje 99,9% bakterií a dalších zárodků. V jediném kroku je váš domov dokonale čistý a provoněný deodorantem Frescovapor.
Z mopu je možné vyjmout ruční parní čistič, ke kterému najdete v balení i bohaté příslušenství. Pomůže vám vyčistit např. sporák, spáry mezi kachličkami nebo koupelnové baterie.

Cena s DPH3490 Kč
606 Kč
main

Kalstop FP2003 přípravek proti vodnímu kameni

Přírodní odstraňovač vodního kamene pro parní generátory. Zvyšuje jejich životnost a udržuje vysoký výkon přístroje. Vhodný jako prevence shlukování vodního kamene v bojlerech parních žehliček Vaporella a parních čističů Vaporetto a Vaporetto Lecoaspira a UNICO. Není určen pro zařízení s tepelným výměníkem a klasické napařovací žehličky.

Cena s DPH319 Kč
55 Kč
main

Bioecologico s vůní citrusů

Vůně, proti-pěnivý přípravek a deodorant. Bioecologico je určen do do parních vysavačů Vaporetto Lecoaspira a Lecologico. Přípravek Bioecologico působí preventivně proti pěnění vody ve vodním filtru LECOLOGICO / LECOASPIRA, čímž zvyšuje účinnost vysávání. Působí také jako účinný deodorant, takže nepříjemné pachy drží uvnitř nádržky. Tea tree olej a další přírodní látky, se během provozu přístroje uvolňují do prostoru, a osvěží ho vůní citrusů.

Cena s DPH319 Kč
55 Kč
main

Vaporetto Lecoaspira FAV50 MULTIFLOOR + žehlička ZDARMA

Tlak pary 5 barVaporetto LECOASPIRA FAV50 Multifloor dokáže díky nové funkci MULTIFLOOR dokonale vyčisit všechny druhy podlah:parkety, terekotu, koberce, keramické i mramorové dlažby. Desinfekční účinek horké páry pod tlakem 5 BAR a dokonalé vysávání přes vodní filtr je kombinace, které neodolá žádná nečistota, alergeny ani roztoči.

Cena s DPH14790 Kč
2567 Kč
main

Vaporetto Lecoaspira FAV80 TURBO INTELLIGENCE + žehlička ZDARMA

Tlak pary 6 barVaporetto LECOASPIRA FAV80 Turbo Intelligence budete díky LCD displeji velmi snadno ovládat a 10 přednastavených čistících programů pomůže s rychlým a efektivním úklidem domácnosti. Lecoaspira kombinuje výhody parního čističe a vysavače. Desinfekční účinek horké páry pod tlakem až 6 BAR a dokonalé vysávání přes vodní filtr je kombinace, které neodolá žádná nečistota, alergeny ani roztoči.

Cena s DPH18790 Kč
3261 Kč