Tisk

Bioecologico s vůní citrusů

Vůně, proti-pěnivý přípravek a deodorant. Bioecologico je určen do do parních vysavačů Vaporetto Lecoaspira a Lecologico.
Přípravek Bioecologico působí preventivně proti pěnění vody ve vodním filtru LECOLOGICO / LECOASPIRA, čímž zvyšuje účinnost vysávání. Působí také jako účinný deodorant, takže nepříjemné pachy drží uvnitř nádržky. Tea tree olej a další přírodní látky, se během provozu přístroje uvolňují do prostoru, a osvěží ho vůní citrusů.
Cena s DPH319 Kč
55 Kč
Skladem, Dostupnost ihned
Produktový kód PAEU0088
EAN kód 8007411801174
Obsah 100 ml

Návod k použití:

  • Oddělte horní část ampulky tak, aby z ní mohla tekutina volně vytéct.
  • Nalijte obsah ampulky do sběrné nádržky přístroje.
  • Do sběrné nádrže nalijte výrobcem doporučené množství vody.
  • Při každém dalším doplnění vody uvedený postup opakujte.

Složení: eugenol, citral, hexylcinnama

Kompatibilní s modely: Vaporetto Lecoaspira a Forzaspira Lecologico

Vlastnosti Příslušenství K dokoupení Hodnocení produktu Podpora a ke stažení

Bioecologico je balený v praktických lahvičkách s jednorázovou dávkou 5 ml. Díky tomu použijete vždy správné množství do nádobx s vodním filtrem: žádný odpad, maximální efekt použití.

Bioecologico je tekutý deodorant a protii-pěnivý přípravek přírodního původu. Obsah malé ampulky nalijte do filtrační nádoby a doplňte vodou až do maximální vyznačené úrovně.

Kompatibilní pro Vaporetto Lecoaspira FAV80_Turbo Intelligence, FAV50_Multifloor, FAV30, Lecoaspira Intelligence 2.0 Lecoaspira Turbo & Allergy, Lecoaspira Parquet, Lecoaspira Program Lecoaspira Friendly

 

Kompatibilní pro Forzaspira Lecologico Allergy_Turbo Lecologico Allergy_Parquet Lecologico Allergy Lecologico AS 890 Lecologico AS 870 Parquet Lecologico AS 850 Lecologico AS 820 Compact

PODPORA   KE STAŽENÍ
Chcete-li kontaktovat náš zákaznický servis, kontaktujte nás na e-mailu: servis@polti.cz   Stáhněte si uživatelský manuál ve formátu Acrobat PDF:

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží