VÝHODY VODNÍHO FILTRU

Běžné vakuové čističe sesbíraný prach často vypouští zpět do vzduchu, protože jejich zastaralé filtry ho prostě nedokážou zachytit. To ale není případ Vaporetta Lecoaspira. Ten díky kombinaci vodního a HEPA filtru zachytí až 99,99 % všech nečistot!

Je to právě voda, která drží prach uvnitř přístroje a nepouští ho ven. Jedinečný filtr Eco-Active totiž vytváří vodní vír, který tlačí všechny sesbírané nečistoty ke dnu nádobky. Tím zabraňuje jejich opětovnému uvolňování do prostoru. Dalším nedostatkem běžně prodávaných vakuových čističů jsou prachová sáčky, do nichž nečistoty sbírají. Nejenže jejich dokupování je poměrně finančně náročné, ale při jejich výměně dochází k opětovnému uvolňování prachu a alergenů do vzduchu. S Poltiho vodním filtrem tento problém odpadá – po dokončení úklidu nádržku s vodou jednoduše vylijete a máte po starostech! Prach neuniká do prostoru a v nádržce se nemnoží bakterie.
Vodní filtr umožňuje Vaporettu Lecoaspira nasávat i rozlité tekutiny, a dokonce i drobné střepy.

U běžných vakuových čističů klesá jejich výkon s plnícím se prachovým sáčkem. To u Vaporetta Lecoaspira nehrozí. Jeho výkon je díky vodnímu filtru stálý a vždy maximální. Silný výkon přístroje zrychlí úklid, a tím zároveň sníží vaši spotřebu elektrické energie.
HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ PÁROU


Vaporetto Lecoaspira je víc než jen účinný vakuový čistič. Obsahuje totiž také bojler generující páru, s níž hloubkově vyčistíte celou svou domácnost. Teplota a tlak páry uvolní i odolnou a zaschlou špínu, zničí bakterie a také roztoče, kteří jsou mnohdy příčinou vzniku alergií.

Cambridgeská univerzita a Dermatologický institut v Lyonu podrobily Vaporetto Lecoaspira testování v boji s roztoči. A výsledky svědčí jednoznačně ve prospěch Poltiho suché páry: 98 % roztočů bylo zničeno a množství jimi produkovaných alergenů kleslo o 86 %. Britská alergologická společnost navíc přístroji udělila svůj certifikát kvality za účinnost v ničení mikroorganismů.

Přístroj si navíc při úklidu vystačí pouze s přirozenou silou páry. Žádné čisticí prostředky ani saponáty už nebudou třeba – tím chráníte nejen svou peněženku před zbytečnými výdaji, ale též přírodu před dalším znečišťováním. Již po několika týdnech používání Vaporetta Lecoaspira zjistíte, že vám úklid zabírá daleko méně času a domácnost přitom působí čistším dojmem. I když úklid asi nikdy nebude zábavný, s Vaporettem Lecoaspira bude alespoň krátší a maximálně efektivní.
DVA PŘÍSTROJE V JEDNOM

Spojení parního čističe a vysavače do jednoho přístroje nejen šetří peníze a místo v komoře, ale také umožňuje využít kombinaci parního čištění a odsávání. Najednou. Můžete proto špínu uvolnit proudem páry a její zbytky ihned odsát, což ušetří váš čas i energii.

Tuto kombinovanou funkci oceníte zejména při úklidu:
PODLAHY
Odstraníte z nich prach, vydezinfikujete je a hned vysušíte.
  SKLA
Pára uvolní nečistoty a jejich zbytky i s kapkami vody jsou záhy odsány.
         
POHOVKY, MATRACE A ČALOUNĚNÍ
Kombinace páry a vysávání umožňuje čistit, ničit roztoče i alergeny a následně odstranit veškerou vlhkost.
  PARKET
Vybrané modely mají speciální funkci, která parkety vyčistí a zároveň ochrání před poškozením.
MNOHEM VÍCE

Některé modely jsou vybaveny systémem průběžného doplňování vody. Ten automaticky dorovnává hladinu vody v bojleru, abyste při úklidu nemuseli ztrácet čas jejím manuálním doplňováním.

Součástí všech přístrojů Vaporetto Lecoaspira je omyvatelný HEPA filtr, který zachytí všechny nečistoty včetně pylů a roztočů. Vzduch v místnosti bude čistší a zdravější.

K zařízení jednoduše připojte žehličku (lze dokoupit) a proměňte své Vaporetto Lecoaspira ve Vaporellu, jeden z nejoblíbenějších žehlicích systémů.
Výsledky 1 - 3 z 3

LECOASPIRA s vodní filtrací